Zakład Produkcji oraz Laboratorium  Specjalistycznych Wyrobów Chemicznych  

 

Nasz Zakład należy do grupy CosLab  i jest wydzieloną  specjalistyczną jednostką zajmującą się opracowaniem  badaniem , wdrożeniem i produkcją wyrobów chemicznych specjalnego przeznaczenia.  Są to wyroby medyczne, produkty lecznicze, produkty biobójcze, chemia specjalistyczna o celowym zastosowaniu .

W naszym laboratorium opracowaliśmy szereg innowacyjnych receptur, które znajdują zastosowania w różnych gałęziach przemysłu, życiu codziennym i przestrzeni społecznej . Specjalizujemy się w opracowaniu i wdrożeniu środków specjalistycznego przeznaczenia dla różnych branż i gałęzi przemysłu oraz jednostek użytecznosci  publicznej i służb mundurowych 

 

Produkty dezynfekujące do użytku  profesjonalnego

 

SEPTEX MED

Przeznaczony dla …

Więcej >

SEPTEX HORECA

Przeznaczony dla …

Więcej >

Produkty dezynfekujące do użytku osobistego

 

SEPTEX UNIVERSAL

Przeznaczony dla …

Więcej >

SEPTEX CITY

Przeznaczony dla …

Więcej >

Specjalistyczne Laboratorium CosLab

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na wszelkiego typu środki chemiczne, środki dezynfekujące, środki biobójcze czy też środki medyczne, nasze laboratorium dąży do udostępniania na rynku rozwiązań, które będą skuteczne w zakresie poprawy zdrowia i higieny społeczeństwa. Zaangażowanie całego zespołu ds. badań i rozwoju przynosi wymierne, satysfakcjonujące efekty, które doceniane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i odbiorców wypuszczanych przez nas marek profesjonalnych.