Grupa CosLab

CosLab jest grupą specjalistycznych laboratoriów badawczo-wdrożeniowych, z pełnym zapleczem produkcyjnym.

Jest to innowacyjna oferta na rynku europejskim, ponieważ daje możliwość opracowania, wdrożenia i uruchomienia niemal dowolnej produkcji z branży kosmetycznej, wyrobów medycznych, suplementów diety, wyrobów weterynaryjnych, środków czystości, wyrobów biobójczych i wielu innych z dziedziny chemii i biotechnologii. 

Dużym atutem naszej firmy jest położenie w największym polskim ośrodku uniwersyteckim, jakim jest Kraków. Zapewnia to firmie idealne warunki rozwoju pod względem naukowym, dostęp do najnowszych osiągnięć, technologii oraz kadry naukowej i wykwalifikowanych pracowników.

CosLab Group otwiera nowe możliwości, zarówno dla dużych firm, jak i dla start-upów,  oferując kompleksową obsługę procesu tworzenia nowego produktu, od samego początku jego koncepcji, po gotowy prototyp i uruchomienie produkcji.

Laboratoria i firmy należące do grupy CosLab zorganizowane są modułowo, w taki sposób, że klient może korzystać z całości oferty, a może też z częściowych, sektorowych usług. 

Kognitywna komercjalizacja wiedzy, poprzez wdrożenia przemysłowe, wpisuje się w założenia Nowego Inteligentnego  Przemysłu- szybkiego i efektywnego, w którym czas, od pomysłu do gotowego produktu, jest maksymalnie skrócony.

Powstanie niezależnego centrum badawczo rozwojowego, jakim jest CosLab Group, ułatwia przedsiębiorcom możliwość wprowadzenia na rynek produktów, w czasie szybszym, niż dotychczas zakładano, na tego typu przedsięwzięcia i przy jednoczesnej możliwości przełożenia swoich sił na organizację i sprzedaż. 

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań przemysłowych, CosLab Group tworzy wyłącznie indywidualnie personalizowane koncepcje, które stanowią podstawę do objęcia patentem i wyróżnienia się na rynku .

Naszym głównym celem jest sukces klienta.