Laboratorium CosLab Sp. z o.o. może poszczycić się tym, że w swoje działania badawczo-rozwojowe angażuje wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie i wiele sukcesów w branży naukowej, technologicznej oraz badawczej.

Co więcej, laboratorium dąży do ciągłego rozwoju, przez co też sporą część swoich zasobów przeznacza na szeroko zakrojone badania, często prowadzone we współpracy z partnerami z różnych pokrewnych dziedzin o zasięgu międzynarodowym. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z rodzimymi jednostkami badawczymi, z którymi niejednokrotnie prowadzimy ciekawe projekty naukowe.

 

Możemy pochwalić się współpracą badawczo-rozwojową z największymi uniwersytetami w kraju, zaś nasze działania niejednokrotnie zostały też dostrzeżone poza granicami. Ogromna satysfakcja i zaangażowanie siostrzanych jednostek pozwala nam na oferowanie skutecznych, innowacyjnych, a co najważniejsze – bezpiecznych produktów o szerokim spektrum działania.

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na wszelkiego typu środki chemiczne, środki dezynfekujące, środki biobójcze czy też środki medyczne, laboratorium dąży do udostępniania na rynku rozwiązań, które będą skuteczne w zakresie poprawy zdrowia i higieny społeczeństwa, szczególnie w czasach koronowirusa. Pomyśleliśmy o poszerzeniu gamy produktów do dezynfekcji rąk (żel do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji rąk), do dezynfekcji powierzchni (atomizer, aerosol), do dezynfekcji podłóg. Opracowaliśmy nietypowy sposób na dezynfekcje przestrzeni zamkniętych, stosując ich zamgławianie aktywną dezynfekującą mgiełką. Zaangażowanie całego zespołu ds. badań i rozwoju przynosi wymierne, satysfakcjonujące efekty, które doceniane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i odbiorców wypuszczanych przez nas marek profesjonalnych.

+48 79 77 00 990

+48 50 42 19 865

kontakt@coslab.pl

biuro@coslab.pl

Pn-Pt:

8.00 - 16.00

ul. Parkowa 27

32-070 Czernichów

Coslab Sp. z o.o. Producent środków dezynfekujących- Środki dezynfekujące:  środki dezynfekujące do rąk; środki dezynfekujące rany; środki dezynfekujące do powierzchni; środki dezynfekujące dla szkół; środki dezynfekujące dla przedszkoli; środki środki dezynfekujące dla dzieci, środki dezynfekujące dla rodzin, środki dezynfekujące do zamgławiania; środki dezynfekujące skład; dezynfekujące covid; środki dezynfekujące dla firm, środki dezynfekujące budynki, środki dezynfekujące przestrzeń, środki dezynfekujące samochód, środki dezynfekujące komunikacja publiczna, środki dezynfekujące przyłbica, środki dezynfekujące biuro, środki dezynfekujące sklep, środki dezynfekujące do powierzchni, środki dezynfekujące do prania, środki dezynfekujące w przemyśle spożywczym, środki dezynfekujące hurtownia, środki dezynfekujące skórę, środki dezynfekujące w sprayu, środki dezynfekujące narzędzia, środki dezynfekujące do akupunktury, środki dezynfekujące hurtownie, środki dezynfekujące z chlorem, środki dezynfekujące do podłóg, środki dezynfekujące rany pooperacyjne, środki dezynfekujące hurt, produkcja dezynfekcja, dezynfekcja hurtownia, hurtownia środków do dezynfekcji , środki do dezynfekcji, hurtownia środki dezynfekujące , hurtownia płyn dezynfekujący, hurtownia płyn do dezynfekcji, hurt płyn do dezynfekcji rąk, hurt płyny do dezynfekcji, hurt płyn do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji rąk hurtownia